דברים לבית טוב - עם הדר מלמד רכטר

עולם של נשים, פינות והשראה - דברים לבית טוב פרק 15 | עם עמנואלה בינר

Episode Notes

התגעגעתי מאוד. התגעגעתי להקליט פרקים חדשים בפודקאסט של 'דברים לבית טוב' ואני קצת לא מאמינה שהגיע הרגע ופרק חדש באוויר! בטח מוכר לכן, החיים וזה וגם עשייה נוספת הקשורה לעולמות העיצוב והסטיילינג, מעבר ל'דברים לבית טוב', ככה שמשהו תמיד נדחק הצידה על חשבון משהו אחר אבל הנה, מחזלשת את ההקלטות ועושה את זה בהתרגשות גדולה!

בפרק הנוכחי אירחתי את עמנואלה בינר, אישה שכבר הרבה מאוד זמן רציתי לפגוש וקצת מפתיע שלא יצא לנו להיפגש עד לאותו הרגע. שתינו הגענו מהבלוגוספירה הישראלית, עולם הבלוגים והבלוגרים/ות, אני עזבתי אותו אי שם בשנת 2015 אחרי המיזם של 'כלות אורבניות' אבל הייתה איזושהי תקופה שבה גם אני וגם האורחת שלי פעלנו בעולם הזה במקביל, כל אחת בתחומה.

בקריירה הקודמת של עמנואלה היא ראתה מול העיניים בעיקר טבלאות אקסל, כבעלת תפקידים שונים במחלקות כלכליות של חברות גדולות אבל אז היא החליטה לקחת הפסקה מחישובים ולעשות שינוי בחיים. בשנת 2015 היא פנתה אל עולמות היצירה והכתיבה ופתחה בלוג שלימים נהפך למגזין 'מיס מנדלה', ובשנת 2019 ערכה והוציאה לאור את הספר 'פינה משלך' שהיווה גם הוא אבן דרך משמעותית בעשייה המקצועית שלה בשנים האחרונות. 

עמנואלה מגדירה את המגזין כעולם של נשים, פינות והשראה, וחלק ממטרת הפרק שהקלטנו ביחד היתה מבחינתי הרצון שלי לשתף אתכן במעט מהעולם הנפלא שהיא יצרה.

אתן ממש מוזמנות להאזין לפרק שעמנואלה ואני הקלטנו! מקוות שתהנו!

מחכה לכם תמיד גם כאן:

לפרופיל האינסטגרם של 'דברים לבית טוב' > https://www.instagram.com/dvarimlebaitov

לקבוצת הפייסבוק הסגורה של 'דברים לבית טוב' > https://bit.ly/3ppVhsN

לעוד מעמנואלה בינר:

אינסטגרם > https://www.instagram.com/miss.mandala