דברים לבית טוב - עם הדר מלמד רכטר

ממשיכים במסע: משפחה מסביב לעולם - דברים לבית טוב פרק 17 | עם מרטה ברונשטיין

Episode Notes

מרטה ברונשטיין, חברה אהובה וצלמת לייפסטייל מוכשרת, מטיילת בעולם עם דני, בעלה, ושלושת ילדיהם (בן, תום ורון) כבר שנה ותשעה חודשים! בחודש פברואר 2022 אירחתי אותה בפרק השישי בפודקאסט, רגע לפני שהם יצאו למסע המרגש. 

מאז הפרק ההוא עברו הרבה מים בנהר ובקיץ האחרון הם ביקרו בישראל לחופשת מולדת קצרה. החלטתי שזאת תהיה הזדמנות מעולה לארח אותה בפודקאסט פעם נוספת, כדי שגם אתן תוכלו לשמוע איך זה לצאת למסע משפחתי מהסוג הזה. במהלך התקופה שבה הם יצאו למסע ועד לחופשת המולדת הם הספיקו להתגורר ב-13 בתים. מידי חודש כמעט הם עברו בית וגילו איך מרגישים בבית גם כשמחליפים בתים בתדירות גבוהה כל כך.

מרטה שיתפה אותי בתשובות לשאלות ששאלתי כמו 'מהי שגרת היום שלכם?', 'מה גילית עליכם כמשפחה?', 'איך זה מרגיש להיות רחוק מהארץ?', ועד שאלות על בחירת המסלול והבתים השונים שהזכרתי קודם.

מסיבה לא ברורה בכלל הפרק התעכב מלעלות אבל יותר מהגיע הזמן לשגר אותו לאוויר, כדי שגם אתן תוכלו להאזין לסיפור מיוחד על משפחה שבוחרת בדרך קצת שונה לחוות את החיים (לעת עתה לפחות). 

הערה שחשוב לי לציין - קחו בחשבון שהפרק הוקלט בקיץ, הרבה לפני אותה שבת נוראית של ה-7.10.23 ששינתה את כולנו לעד, ובדיוק אתמול (26.11.23) שוחחתי בטלפון עם מרטה ודיברנו המון על המצב בישראל ואיך זה מרגיש, בתור ישראלי, להיות רחוק מהארץ בסיטואציה הזאת. עלו הרבה מחשבות ורגשות במהלך השיחה שלנו וכפי שאתן יכולות לתאר לעצמכן זה אף פעם לא שחור או לבן, וזה בעיקר מאוד מורכב לאור המצב.

מוזמנות להאזין לפרק ולשתף אותי במחשבות! אני כאן, מחכה לכן.

 

מוזמנות תמיד גם לכאן:

לקבוצת הפייסבוק הסגורה של 'דברים לבית טוב' > https://bit.ly/3ppVhsN

לפרופיל האינסטגרם של 'דברים לבית טוב' > https://www.instagram.com/dvarimlebaitov